02.08.2026 04:00 Poland WTA 125K Warsaw 2026

Lia Karatancheva - Nika Hurkacz Analyses en Wedtips

Lia Karatancheva tegen Nika Hurkacz vindt plaats om 04:00 op 02.08.2026.

Lia Karatancheva
Nika Hurkacz

Waarop wedden?

Check de laatste Lia Karatancheva vs Nika Hurkacz wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Lia Karatancheva" met een quotering van -1429 gekozen door 2 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Lia Karatancheva
100%
2 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Lia Karatancheva - Nika Hurkacz gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement peterori (op de 12 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 1.0 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Lia Karatancheva (-1000) in Home Away weddenschap. GamblingSport19 (472 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -1429 voor Lia Karatancheva (Home Away) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 0.7 te krijgen.

peterori
peterori
Rang: 12/580
Winst: 90.56
Home Away
-1000 for Lia Karatancheva
10/10
Geschatte winst 1.00
GamblingSport19
GamblingSport19
Rang: 472/580
Winst: -33.46
Home Away
-1429 for Lia Karatancheva
10/10
Geschatte winst 0.70

De wedtips van JohnnyBet voor Lia Karatancheva - Nika Hurkacz gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht peterori (met yield van 11.1%) een winst van 1.0 te behalen door 10 in te zetten op Lia Karatancheva (-1000) in de Home Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever GamblingSport19 met yield van -3.97% zet 10 in op Lia Karatancheva (-1429) in de Home Away weddenschap. De geschatte winst is 0.7.

peterori
peterori
Rang: 167/580
Yield: 11.1%
Home Away
-1000 for Lia Karatancheva
10/10
Geschatte winst 1.00
GamblingSport19
GamblingSport19
Rang: 312/580
Yield: -3.97%
Home Away
-1429 for Lia Karatancheva
10/10
Geschatte winst 0.70

JohnnyBet's wedtips voor Lia Karatancheva - Nika Hurkacz voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! GamblingSport19 met een ODI parameter van -4.98 zet 10 in met odds van -1429 voor Lia Karatancheva in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 0.7 opleveren. peterori (ODI: -29.07) plaatst een tip om 1.0 winst te opleveren door 10 in te zetten op Lia Karatancheva (-1000) in de Home Away weddenschap.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rang: 515/580
ODI: -4.98
Home Away
-1429 for Lia Karatancheva
10/10
Geschatte winst 0.70
peterori
peterori
Rang: 530/580
ODI: -29.07
Home Away
-1000 for Lia Karatancheva
10/10
Geschatte winst 1.00

De beste AI wedtips voor Lia Karatancheva vs Nika Hurkacz

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Lia Karatancheva vs Nika Hurkacz? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Lia Karatancheva in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -1000, met een inzet van 10, afkomstig van peterori. Een weddenschap op Lia Karatancheva (-1429) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van GamblingSport19 is de andere favoriet van AI.

Home Away
-1000 for Lia Karatancheva
10/10
Geschatte winst 1.00
Home Away
-1429 for Lia Karatancheva
10/10
Geschatte winst 0.70

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Lia Karatancheva en Nika Hurkacz. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Lia Karatancheva met odds van -1429. De overwinning van Nika Hurkacz met odds van +608 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Lia Karatancheva vs Nika Hurkacz Wedtips

Tip 1:
Odds -1000 voor Lia Karatancheva (Home Away)
Speel bewust 18+