29.08.2026 05:00 Republic of Korea KBO 2026

Hanwha Eagles - NC Dinos Analyses en Wedtips

Hanwha Eagles tegen NC Dinos vindt plaats om 05:00 op 29.08.2026.

Hanwha Eagles
Hanwha Eagles
NC Dinos
NC Dinos

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Over/Under 9.5
Over
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Hanwha Eagles - NC Dinos gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Orythree (op de 455 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 9.9 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Over (-101) in Over/Under 9.5 weddenschap.

Orythree
Orythree
Rang: 455/1316
Winst: 1.39
Over/Under 9.5
-101 for Over
10/10
Geschatte winst 9.90

De wedtips van JohnnyBet voor Hanwha Eagles - NC Dinos gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Orythree (met yield van 0.03%) een winst van 9.9 te behalen door 10 in te zetten op Over (-101) in de Over/Under 9.5 weddenschap.

Orythree
Orythree
Rang: 475/1316
Yield: 0.03%
Over/Under 9.5
-101 for Over
10/10
Geschatte winst 9.90

JohnnyBet's wedtips voor Hanwha Eagles - NC Dinos voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Orythree met een ODI parameter van 3.95 zet 10 in met odds van -101 voor Over in een Over/Under 9.5 weddenschap. Het kan een winst van 9.9 opleveren.

Orythree
Orythree
Rang: 242/1316
ODI: 3.95
Over/Under 9.5
-101 for Over
10/10
Geschatte winst 9.90

De beste AI wedtips voor Hanwha Eagles vs NC Dinos

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Hanwha Eagles vs NC Dinos? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Over in de wedmarkt Over/Under 9.5, tegen odds van -101, met een inzet van 10, afkomstig van Orythree.

Over/Under 9.5
-101 for Over
10/10
Geschatte winst 9.90

Hanwha Eagles vs NC Dinos Wedtips

Tip 1:
Odds -101 voor Over (Over/Under 9.5)
Speel bewust 18+