Gebeurtenis in uitvoering
02.08.2026 05:00 Germany ATP Challenger Hagen 2026

Filippo Romano - Dominik Recek Analyses en Wedtips

Filippo Romano tegen Dominik Recek vindt plaats om 05:00 op 02.08.2026.

Filippo Romano
Dominik Recek

Waarop wedden?

Check de laatste Filippo Romano vs Dominik Recek wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Filippo Romano" met een quotering van -357 gekozen door 8 uit 8 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Filippo Romano
100%
8 van 8 tipgevers
Correct Score
2:0
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Filippo Romano - Dominik Recek gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Seagull (op de 4 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 3.0 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Filippo Romano (-333) in Home Away weddenschap. ivaanpiri (25 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -345 voor Filippo Romano (Home Away) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 2.9 te krijgen. De derde meest winstgevende tipgever (108 op de ranglijst dit seizoen) spec19883 voorspelt een winst van 6.3 door 10 in te zetten op 2:0 met odds van -159 in de Correct Score weddenschap.

Seagull
Seagull
Rang: 4/593
Winst: 189.8
Home Away
-333 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 3.00
ivaanpiri
Rang: 25/593
Winst: 64.0
Home Away
-345 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.90
spec19883
spec19883
Rang: 108/593
Winst: 17.8
Correct Score
-159 for 2:0
10/10
Geschatte winst 6.30
Quqi
Quqi
Rang: 235/593
Winst: 2.62
Home Away
-357 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.80
maus1
maus1
Rang: 456/593
Winst: -26.88
Home Away
-370 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.70
1 2

De wedtips van JohnnyBet voor Filippo Romano - Dominik Recek gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht spec19883 (met yield van 59.33%) een winst van 6.3 te behalen door 10 in te zetten op 2:0 (-159) in de Correct Score weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever Seagull met yield van 30.17% zet 10 in op Filippo Romano (-333) in de Home Away weddenschap. De geschatte winst is 3.0. ivaanpiri (12.08% yield) heeft -345 op Filippo Romano in Home Away ingezet. De inzet 10 zal 2.9 winst opleveren indien de voorspelling correct is.

spec19883
spec19883
Rang: 40/593
Yield: 59.33%
Correct Score
-159 for 2:0
10/10
Geschatte winst 6.30
Seagull
Seagull
Rang: 95/593
Yield: 30.17%
Home Away
-333 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 3.00
ivaanpiri
Rang: 164/593
Yield: 12.08%
Home Away
-345 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.90
Quqi
Quqi
Rang: 262/593
Yield: 0.6%
Home Away
-357 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.80
maus1
maus1
Rang: 302/593
Yield: -3.25%
Home Away
-370 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.70
1 2

JohnnyBet's wedtips voor Filippo Romano - Dominik Recek voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! davidmilmagic met een ODI parameter van 98.88 zet 10 in met odds van -345 voor Filippo Romano in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 2.9 opleveren. maus1 (ODI: 9.66) plaatst een tip om 2.7 winst te opleveren door 10 in te zetten op Filippo Romano (-370) in de Home Away weddenschap. Derde in het algemeen klassement (ODI: 2.99) Seagull kiest voor Home Away weddenschap met een inzet van 10 en odds van -333 voor Filippo Romano met een geschatte winst van 3.0.

davidmilmagic
davidmilmagic
Rang: 3/593
ODI: 98.88
Home Away
-345 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.90
maus1
maus1
Rang: 24/593
ODI: 9.66
Home Away
-370 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.70
Seagull
Seagull
Rang: 46/593
ODI: 2.99
Home Away
-333 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 3.00
Miskin
Miskin
Rang: 73/593
ODI: 1.17
Home Away
-345 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.90
samax
samax
Rang: 82/593
ODI: 0.9
Home Away
-357 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.80
1 2

De beste AI wedtips voor Filippo Romano vs Dominik Recek

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Filippo Romano vs Dominik Recek? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Filippo Romano in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -333, met een inzet van 10, afkomstig van Seagull. Een weddenschap op Filippo Romano (-345) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van ivaanpiri is de andere favoriet van AI. De derde meest waarschijnlijke winnende weddenschap volgens het algoritme is 2:0 in de Correct Score wedmarkt, waar spec19883 plaatst een 10 weddenschap met odds van -159.

Home Away
-333 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 3.00
Home Away
-345 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.90
Correct Score
-159 for 2:0
10/10
Geschatte winst 6.30
Home Away
-357 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.80
Home Away
-370 for Filippo Romano
10/10
Geschatte winst 2.70
1 2

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Filippo Romano en Dominik Recek. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Filippo Romano met odds van -357. De overwinning van Dominik Recek met odds van heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%
Voorspelling:
Odds -159 voor Filippo Romano 2:0 Dominik Recek

Filippo Romano vs Dominik Recek Wedtips

Tip 1:
Odds -333 voor Filippo Romano (Home Away)
Speel bewust 18+