Gebeurtenis in uitvoering
28.07.2026 19:00 Guyana Global Super League T20 2026

Desert Vipers - Perth Scorchers Analyses en Wedtips

Desert Vipers tegen Perth Scorchers vindt plaats om 19:00 op 28.07.2026.

Desert Vipers
Perth Scorchers

Waarop wedden?

Check de laatste Desert Vipers vs Perth Scorchers wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Desert Vipers" met een quotering van -135 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Desert Vipers
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Desert Vipers - Perth Scorchers gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement MABS (op de 1108 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 7.4 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Desert Vipers (-135) in Home Away weddenschap.

MABS
MABS
Rang: 1108/2023
Winst: -12.04
Home Away
-135 for Desert Vipers
10/10
Geschatte winst 7.40

De wedtips van JohnnyBet voor Desert Vipers - Perth Scorchers gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht MABS (met yield van -0.19%) een winst van 7.4 te behalen door 10 in te zetten op Desert Vipers (-135) in de Home Away weddenschap.

MABS
MABS
Rang: 664/2023
Yield: -0.19%
Home Away
-135 for Desert Vipers
10/10
Geschatte winst 7.40

JohnnyBet's wedtips voor Desert Vipers - Perth Scorchers voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! MABS met een ODI parameter van 27.38 zet 10 in met odds van -135 voor Desert Vipers in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 7.4 opleveren.

MABS
MABS
Rang: 141/2023
ODI: 27.38
Home Away
-135 for Desert Vipers
10/10
Geschatte winst 7.40

De beste AI wedtips voor Desert Vipers vs Perth Scorchers

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Desert Vipers vs Perth Scorchers? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Desert Vipers in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -135, met een inzet van 10, afkomstig van MABS.

Home Away
-135 for Desert Vipers
10/10
Geschatte winst 7.40

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Desert Vipers en Perth Scorchers. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Desert Vipers met odds van -135. De overwinning van Perth Scorchers met odds van heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Desert Vipers vs Perth Scorchers Wedtips

Tip 1:
Odds -135 voor Desert Vipers (Home Away)
Speel bewust 18+