24.09.2026 17:30 Paraguay Copa Paraguay 2026

Deportivo Recoleta - Guairena FC Analyses en Wedtips

Deportivo Recoleta tegen Guairena FC vindt plaats om 17:30 op 24.09.2026.

Deportivo Recoleta
Deportivo Recoleta
Guairena FC
Guairena FC

Waarop wedden?

Check de laatste Deportivo Recoleta vs Guairena FC wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "Deportivo Recoleta" met een quotering van -1250 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Deportivo Recoleta
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Deportivo Recoleta - Guairena FC gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement abreujg78 (op de 1751 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 0.8 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Deportivo Recoleta (-1250) in Home Draw Away weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1751/1654
Winst: -26477.2
Home Draw Away
-1250 for Deportivo Recoleta
10/10
Geschatte winst 0.80

De wedtips van JohnnyBet voor Deportivo Recoleta - Guairena FC gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht abreujg78 (met yield van -19.19%) een winst van 0.8 te behalen door 10 in te zetten op Deportivo Recoleta (-1250) in de Home Draw Away weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1280/1654
Yield: -19.19%
Home Draw Away
-1250 for Deportivo Recoleta
10/10
Geschatte winst 0.80

JohnnyBet's wedtips voor Deportivo Recoleta - Guairena FC voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! abreujg78 met een ODI parameter van -29039.0 zet 10 in met odds van -1250 voor Deportivo Recoleta in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 0.8 opleveren.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1748/1654
ODI: -29039.0
Home Draw Away
-1250 for Deportivo Recoleta
10/10
Geschatte winst 0.80

De beste AI wedtips voor Deportivo Recoleta vs Guairena FC

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Deportivo Recoleta vs Guairena FC? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Deportivo Recoleta in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van -1250, met een inzet van 10, afkomstig van abreujg78.

Home Draw Away
-1250 for Deportivo Recoleta
10/10
Geschatte winst 0.80

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Deportivo Recoleta en Guairena FC. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van Deportivo Recoleta (odds van -1250). Een overwinning van Guairena FC heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel.

1 100%
X 0%
2 0%

Deportivo Recoleta vs Guairena FC Wedtips

Tip 1:
Odds -1250 voor Deportivo Recoleta (Home Draw Away)
Speel bewust 18+