01.07.2026 07:00 Italy ATP Challenger Milan 2026

Daniel Rincon - Mathys Erhard Analyses en Wedtips

Daniel Rincon tegen Mathys Erhard vindt plaats om 07:00 op 01.07.2026.

Daniel Rincon
Mathys Erhard

Waarop wedden?

Check de laatste Daniel Rincon vs Mathys Erhard wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Mathys Erhard" met een quotering van +108 gekozen door 2 uit 4 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Mathys Erhard
50%
2 van 4 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Daniel Rincon - Mathys Erhard gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Anakin Skywalker (op de 5 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 10.8 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Mathys Erhard (+108) in Home Away weddenschap. niko73 (1633 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +118 voor Mathys Erhard (Home Away) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 11.8 te krijgen. De derde meest winstgevende tipgever (2016 op de ranglijst dit seizoen) Wilhelmine voorspelt een winst van 6.8 door 10 in te zetten op Daniel Rincon met odds van -147 in de Home Away weddenschap.

Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Rang: 5/1790
Winst: 254.83
Home Away
+108 for Mathys Erhard
10/10
Geschatte winst 10.80
niko73
niko73
Rang: 1633/1790
Winst: -88.82
Home Away
+118 for Mathys Erhard
10/10
Geschatte winst 11.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2016/1790
Winst: -915.88
Home Away
-147 for Daniel Rincon
10/10
Geschatte winst 6.80
maus1
maus1
Rang: 2031/1790
Winst: -1468.34
Home Away
-143 for Daniel Rincon
10/10
Geschatte winst 7.00

De wedtips van JohnnyBet voor Daniel Rincon - Mathys Erhard gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Anakin Skywalker (met yield van 10.74%) een winst van 10.8 te behalen door 10 in te zetten op Mathys Erhard (+108) in de Home Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever niko73 met yield van -1.83% zet 10 in op Mathys Erhard (+118) in de Home Away weddenschap. De geschatte winst is 11.8. Wilhelmine (-4.63% yield) heeft -147 op Daniel Rincon in Home Away ingezet. De inzet 10 zal 6.8 winst opleveren indien de voorspelling correct is.

Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Rang: 409/1790
Yield: 10.74%
Home Away
+108 for Mathys Erhard
10/10
Geschatte winst 10.80
niko73
niko73
Rang: 740/1790
Yield: -1.83%
Home Away
+118 for Mathys Erhard
10/10
Geschatte winst 11.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 863/1790
Yield: -4.63%
Home Away
-147 for Daniel Rincon
10/10
Geschatte winst 6.80
maus1
maus1
Rang: 1037/1790
Yield: -8.64%
Home Away
-143 for Daniel Rincon
10/10
Geschatte winst 7.00

JohnnyBet's wedtips voor Daniel Rincon - Mathys Erhard voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! maus1 met een ODI parameter van 216.06 zet 10 in met odds van -143 voor Daniel Rincon in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 7.0 opleveren. niko73 (ODI: 11.3) plaatst een tip om 11.8 winst te opleveren door 10 in te zetten op Mathys Erhard (+118) in de Home Away weddenschap. Derde in het algemeen klassement (ODI: -2.31) Anakin Skywalker kiest voor Home Away weddenschap met een inzet van 10 en odds van +108 voor Mathys Erhard met een geschatte winst van 10.8.

maus1
maus1
Rang: 19/1790
ODI: 216.06
Home Away
-143 for Daniel Rincon
10/10
Geschatte winst 7.00
niko73
niko73
Rang: 172/1790
ODI: 11.3
Home Away
+118 for Mathys Erhard
10/10
Geschatte winst 11.80
Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Rang: 1644/1790
ODI: -2.31
Home Away
+108 for Mathys Erhard
10/10
Geschatte winst 10.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2025/1790
ODI: -181.23
Home Away
-147 for Daniel Rincon
10/10
Geschatte winst 6.80

De beste AI wedtips voor Daniel Rincon vs Mathys Erhard

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Daniel Rincon vs Mathys Erhard? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Mathys Erhard in de wedmarkt Home Away, tegen odds van +108, met een inzet van 10, afkomstig van Anakin Skywalker. Een weddenschap op Mathys Erhard (+118) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van niko73 is de andere favoriet van AI. De derde meest waarschijnlijke winnende weddenschap volgens het algoritme is Daniel Rincon in de Home Away wedmarkt, waar Wilhelmine plaatst een 10 weddenschap met odds van -147.

Home Away
+108 for Mathys Erhard
10/10
Geschatte winst 10.80
Home Away
+118 for Mathys Erhard
10/10
Geschatte winst 11.80
Home Away
-147 for Daniel Rincon
10/10
Geschatte winst 6.80
Home Away
-143 for Daniel Rincon
10/10
Geschatte winst 7.00

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Daniel Rincon en Mathys Erhard. De beste voorspelling met 50% van de stemmen is een overwinning van Mathys Erhard met odds van +108. De overwinning van Daniel Rincon met odds van -143 heeft 50% van de stemmen gekregen.

1 50%
2 50%

Daniel Rincon vs Mathys Erhard Wedtips

Tip 1:
Odds +108 voor Mathys Erhard (Home Away)
Speel bewust 18+