25.10.2026 08:00 • England • Super League Women 2026/2027

Crystal Palace (V) - Chelsea (V) Analyses en Wedtips

Crystal Palace (V) tegen Chelsea (V) vindt plaats om 08:00 op 25.10.2026.

Crystal Palace (W)
Crystal Palace (V)
—
Chelsea (W)
Chelsea (V)

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Draw
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Crystal Palace (V) - Chelsea (V) gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement supcio (op de 2070 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 41.8 in totale winst door een inzet van 4 te plaatsen op Draw (+1045) in Home Draw Away weddenschap.

supcio
supcio
Rang: 2070/1979
Winst: -3495.23
Home Draw Away
+1045 for Draw
4/10
Geschatte winst 41.80

De wedtips van JohnnyBet voor Crystal Palace (V) - Chelsea (V) gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht supcio (met yield van -8.55%) een winst van 41.8 te behalen door 4 in te zetten op Draw (+1045) in de Home Draw Away weddenschap.

supcio
supcio
Rang: 1211/1979
Yield: -8.55%
Home Draw Away
+1045 for Draw
4/10
Geschatte winst 41.80

JohnnyBet's wedtips voor Crystal Palace (V) - Chelsea (V) voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! supcio met een ODI parameter van -1876.95 zet 4 in met odds van +1045 voor Draw in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 41.8 opleveren.

supcio
supcio
Rang: 2065/1979
ODI: -1876.95
Home Draw Away
+1045 for Draw
4/10
Geschatte winst 41.80

De beste AI wedtips voor Crystal Palace (V) vs Chelsea (V)

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Crystal Palace (V) vs Chelsea (V)? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Draw in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van +1045, met een inzet van 4, afkomstig van supcio.

Home Draw Away
+1045 for Draw
4/10
Geschatte winst 41.80

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Crystal Palace (V) en Chelsea (V). De beste voorspelling met 100% van stemmen is een gelijkspel (odds van +1045). Een overwinning van Crystal Palace (V) (+1568) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een overwinning van Chelsea (V) (-1000).

1 0%
X 100%
2 0%

Crystal Palace (V) vs Chelsea (V) Wedtips

Tip 1:
Odds +1045 voor Draw (Home Draw Away)
Speel bewust 18+