Evenement afgelopen
12.06.2026 12:30 Gambia GFA 1st Division 2025/2026

Bombada FC - Medina United Analyses en Wedtips

Bombada FC tegen Medina United vindt plaats om 12:30 op 12.06.2026.

0
Bombada FC
Bombada FC
1
Medina United

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Draw
60%
3 van 5 tipgevers
Over/Under 2.5
Under
100%
3 van 3 tipgevers
Over/Under 2
Over
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Bombada FC - Medina United gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement betano velkomstbonus (op de 54 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 2.8 in totale winst door een inzet van 4 te plaatsen op Bombada FC (-143) in Home Draw Away weddenschap. Habor (87 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -111 voor Draw (Home Draw Away) door 5 in te zetten om een ​​geschatte winst van 4.5 te krijgen. De derde meest winstgevende tipgever (1202 op de ranglijst dit seizoen) melnicn voorspelt een winst van 7.0 door 10 in te zetten op Bombada FC met odds van -143 in de Home Draw Away weddenschap.

betano velkomstbonus
Rang: 54/1829
Winst: 88.32
Home Draw Away
-143 for Bombada FC
4/10
Winst -4.00
Habor
Habor
Rang: 87/1829
Winst: 67.66
Home Draw Away
-111 for Draw
5/10
Winst -5.00
melnicn
melnicn
Rang: 1202/1829
Winst: -40.33
Home Draw Away
-143 for Bombada FC
10/10
Winst -10.00
código de cupón caliente
Rang: 1289/1829
Winst: -52.7
Home Draw Away
-116 for Draw
10/10
Winst -10.00
Carlos Henrique 57
Carlos Henrique 57
Rang: 1651/1829
Winst: -237.5
Over/Under 2.5
-196 for Under
10/10
Winst 5.10
1 2

De wedtips van JohnnyBet voor Bombada FC - Medina United gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht betano velkomstbonus (met yield van 16.42%) een winst van 2.8 te behalen door 4 in te zetten op Bombada FC (-143) in de Home Draw Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever Habor met yield van 7.18% zet 5 in op Draw (-111) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 4.5. hithem (-3.48% yield) heeft -189 op Under in Over/Under 2.5 ingezet. De inzet 10 zal 5.3 winst opleveren indien de voorspelling correct is.

betano velkomstbonus
Rang: 287/1829
Yield: 16.42%
Home Draw Away
-143 for Bombada FC
4/10
Winst -4.00
Habor
Habor
Rang: 406/1829
Yield: 7.18%
Home Draw Away
-111 for Draw
5/10
Winst -5.00
hithem
hithem
Rang: 686/1829
Yield: -3.48%
Over/Under 2.5
-189 for Under
10/10
Winst 5.30
melnicn
melnicn
Rang: 692/1829
Yield: -3.63%
Home Draw Away
-143 for Bombada FC
10/10
Winst -10.00
OU_1x2_BTS
OU_1x2_BTS
Rang: 724/1829
Yield: -4.7%
Home Draw Away
+101 for Draw
10/10
Winst -10.00
1 2

JohnnyBet's wedtips voor Bombada FC - Medina United voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! JDN33 met een ODI parameter van 169.24 zet 6 in met odds van +855 voor 2:1 in een Correct Score weddenschap. Het kan een winst van 51.3 opleveren. hithem (ODI: 84.1) plaatst een tip om 5.3 winst te opleveren door 10 in te zetten op Under (-189) in de Over/Under 2.5 weddenschap. Derde in het algemeen klassement (ODI: 73.23) OU_1x2_BTS kiest voor Home Draw Away weddenschap met een inzet van 10 en odds van +101 voor Draw met een geschatte winst van 10.1.

JDN33
JDN33
Rang: 15/1829
ODI: 169.24
Correct Score
+855 for 2:1
6/10
Winst -6.00
hithem
hithem
Rang: 34/1829
ODI: 84.1
Over/Under 2.5
-189 for Under
10/10
Winst 5.30
OU_1x2_BTS
OU_1x2_BTS
Rang: 38/1829
ODI: 73.23
Home Draw Away
+101 for Draw
10/10
Winst -10.00
melnicn
melnicn
Rang: 207/1829
ODI: 5.17
Home Draw Away
-143 for Bombada FC
10/10
Winst -10.00
salamander
salamander
Rang: 270/1829
ODI: 2.62
Over/Under 2
-125 for Over
10/10
Winst -10.00
1 2

De beste AI wedtips voor Bombada FC vs Medina United

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Bombada FC vs Medina United? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Bombada FC in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van -143, met een inzet van 4, afkomstig van betano velkomstbonus. Een weddenschap op Draw (-111) in de Home Draw Away wedmarkt met een inzet van 5 afkomstig van Habor is de andere favoriet van AI. De derde meest waarschijnlijke winnende weddenschap volgens het algoritme is Bombada FC in de Home Draw Away wedmarkt, waar melnicn plaatst een 10 weddenschap met odds van -143.

Home Draw Away
-143 for Bombada FC
4/10
Winst -4.00
Home Draw Away
-111 for Draw
5/10
Winst -5.00
Home Draw Away
-143 for Bombada FC
10/10
Winst -10.00
Home Draw Away
-116 for Draw
10/10
Winst -10.00
Over/Under 2.5
-196 for Under
10/10
Winst 5.10
1 2

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Bombada FC en Medina United. De beste voorspelling met 60% van stemmen is een gelijkspel (odds van -116). Een overwinning van Bombada FC (-143) heeft 40% gekregen. 0% voorspelt een overwinning van Medina United.

1 40%
X 60%
2 0%
Voorspelling:
Odds +855 voor Bombada FC 2:1 Medina United

Bombada FC vs Medina United Wedtips

Tip 1:
Odds -143 voor Bombada FC (Home Draw Away)
Tip 2:
Odds -196 voor Under (Over/Under 2.5)
Speel bewust 18+