22.10.2026 12:00 • Malta • Premier League 2026/2027

Birkirkara FC - Floriana FC Analyses en Wedtips

Birkirkara FC tegen Floriana FC vindt plaats om 12:00 op 22.10.2026.

Birkirkara FC
Birkirkara FC
—
Floriana FC
Floriana FC

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Draw
100%
2 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Birkirkara FC - Floriana FC gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Juri777 (op de 147 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 19.36 in totale winst door een inzet van 8 te plaatsen op Draw (+242) in Home Draw Away weddenschap. abreujg78 (2050 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +219 voor Draw (Home Draw Away) door 8 in te zetten om een ​​geschatte winst van 17.52 te krijgen.

Juri777
Juri777
Rang: 147/1941
Winst: 48.44
Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Geschatte winst 19.36
abreujg78
abreujg78
Rang: 2050/1941
Winst: -38382.5
Home Draw Away
+219 for Draw
8/10
Geschatte winst 17.52

De wedtips van JohnnyBet voor Birkirkara FC - Floriana FC gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Juri777 (met yield van 0.21%) een winst van 19.36 te behalen door 8 in te zetten op Draw (+242) in de Home Draw Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever abreujg78 met yield van -17.77% zet 8 in op Draw (+219) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 17.52.

Juri777
Juri777
Rang: 635/1941
Yield: 0.21%
Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Geschatte winst 19.36
abreujg78
abreujg78
Rang: 1473/1941
Yield: -17.77%
Home Draw Away
+219 for Draw
8/10
Geschatte winst 17.52

JohnnyBet's wedtips voor Birkirkara FC - Floriana FC voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Juri777 met een ODI parameter van -200.82 zet 8 in met odds van +242 voor Draw in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 19.36 opleveren. abreujg78 (ODI: -44614.1) plaatst een tip om 17.52 winst te opleveren door 8 in te zetten op Draw (+219) in de Home Draw Away weddenschap.

Juri777
Juri777
Rang: 1980/1941
ODI: -200.82
Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Geschatte winst 19.36
abreujg78
abreujg78
Rang: 2047/1941
ODI: -44614.1
Home Draw Away
+219 for Draw
8/10
Geschatte winst 17.52

De beste AI wedtips voor Birkirkara FC vs Floriana FC

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Birkirkara FC vs Floriana FC? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Draw in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van +242, met een inzet van 8, afkomstig van Juri777. Een weddenschap op Draw (+219) in de Home Draw Away wedmarkt met een inzet van 8 afkomstig van abreujg78 is de andere favoriet van AI.

Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Geschatte winst 19.36
Home Draw Away
+219 for Draw
8/10
Geschatte winst 17.52

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Birkirkara FC en Floriana FC. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een gelijkspel (odds van +242). Een overwinning van Birkirkara FC (+173) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een overwinning van Floriana FC (+131).

1 0%
X 100%
2 0%

Birkirkara FC vs Floriana FC Wedtips

Tip 1:
Odds +242 voor Draw (Home Draw Away)
Speel bewust 18+