21.09.2026 18:35 United States MLB 2026

Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays Analyses en Wedtips

Baltimore Orioles tegen Toronto Blue Jays vindt plaats om 18:35 op 21.09.2026.

Baltimore Orioles
Baltimore Orioles
Toronto Blue Jays
Toronto Blue Jays

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Over/Under 9.5
Over
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement aphrodite (op de 1718 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 18.1 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Over (+181) in Over/Under 9.5 weddenschap.

aphrodite
aphrodite
Rang: 1718/1632
Winst: -4459.89
Over/Under 9.5
+181 for Over
10/10
Geschatte winst 18.10

De wedtips van JohnnyBet voor Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht aphrodite (met yield van -7.23%) een winst van 18.1 te behalen door 10 in te zetten op Over (+181) in de Over/Under 9.5 weddenschap.

aphrodite
aphrodite
Rang: 945/1632
Yield: -7.23%
Over/Under 9.5
+181 for Over
10/10
Geschatte winst 18.10

JohnnyBet's wedtips voor Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! aphrodite met een ODI parameter van -4203.05 zet 10 in met odds van +181 voor Over in een Over/Under 9.5 weddenschap. Het kan een winst van 18.1 opleveren.

aphrodite
aphrodite
Rang: 1715/1632
ODI: -4203.05
Over/Under 9.5
+181 for Over
10/10
Geschatte winst 18.10

De beste AI wedtips voor Baltimore Orioles vs Toronto Blue Jays

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Baltimore Orioles vs Toronto Blue Jays? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Over in de wedmarkt Over/Under 9.5, tegen odds van +181, met een inzet van 10, afkomstig van aphrodite.

Over/Under 9.5
+181 for Over
10/10
Geschatte winst 18.10

Baltimore Orioles vs Toronto Blue Jays Wedtips

Tip 1:
Odds +181 voor Over (Over/Under 9.5)
Speel bewust 18+