29.06.2026 21:40 United States MLB 2026

Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants Analyses en Wedtips

Arizona Diamondbacks tegen San Francisco Giants vindt plaats om 21:40 op 29.06.2026.

Arizona Diamondbacks
Arizona Diamondbacks
San Francisco Giants
San Francisco Giants

Waarop wedden?

Check de laatste Arizona Diamondbacks vs San Francisco Giants wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Arizona Diamondbacks" met een quotering van -139 gekozen door 2 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Arizona Diamondbacks
100%
2 van 2 tipgevers
Over/Under 7.5
Under
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement TulevikMaro (op de 237 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 7.2 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Arizona Diamondbacks (-139) in Home Away weddenschap. TEXO (1850 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +154 voor Under (Over/Under 7.5) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 15.4 te krijgen. De derde meest winstgevende tipgever (1977 op de ranglijst dit seizoen) mich81 voorspelt een winst van 7.3 door 10 in te zetten op Arizona Diamondbacks met odds van -137 in de Home Away weddenschap.

TulevikMaro
TulevikMaro
Rang: 237/1741
Winst: 21.36
Home Away
-139 for Arizona Diamondbacks
10/10
Geschatte winst 7.20
TEXO
TEXO
Rang: 1850/1741
Winst: -226.84
Over/Under 7.5
+154 for Under
10/10
Geschatte winst 15.40
mich81
mich81
Rang: 1977/1741
Winst: -1098.16
Home Away
-137 for Arizona Diamondbacks
10/10
Geschatte winst 7.30

De wedtips van JohnnyBet voor Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht TulevikMaro (met yield van 1.12%) een winst van 7.2 te behalen door 10 in te zetten op Arizona Diamondbacks (-139) in de Home Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever TEXO met yield van -4.1% zet 10 in op Under (+154) in de Over/Under 7.5 weddenschap. De geschatte winst is 15.4. mich81 (-5.32% yield) heeft -137 op Arizona Diamondbacks in Home Away ingezet. De inzet 10 zal 7.3 winst opleveren indien de voorspelling correct is.

TulevikMaro
TulevikMaro
Rang: 598/1741
Yield: 1.12%
Home Away
-139 for Arizona Diamondbacks
10/10
Geschatte winst 7.20
TEXO
TEXO
Rang: 805/1741
Yield: -4.1%
Over/Under 7.5
+154 for Under
10/10
Geschatte winst 15.40
mich81
mich81
Rang: 863/1741
Yield: -5.32%
Home Away
-137 for Arizona Diamondbacks
10/10
Geschatte winst 7.30

JohnnyBet's wedtips voor Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! mich81 met een ODI parameter van 284.56 zet 10 in met odds van -137 voor Arizona Diamondbacks in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 7.3 opleveren. TEXO (ODI: 21.5) plaatst een tip om 15.4 winst te opleveren door 10 in te zetten op Under (+154) in de Over/Under 7.5 weddenschap. Derde in het algemeen klassement (ODI: -4.99) TulevikMaro kiest voor Home Away weddenschap met een inzet van 10 en odds van -139 voor Arizona Diamondbacks met een geschatte winst van 7.2.

mich81
mich81
Rang: 11/1741
ODI: 284.56
Home Away
-137 for Arizona Diamondbacks
10/10
Geschatte winst 7.30
TEXO
TEXO
Rang: 123/1741
ODI: 21.5
Over/Under 7.5
+154 for Under
10/10
Geschatte winst 15.40
TulevikMaro
TulevikMaro
Rang: 1697/1741
ODI: -4.99
Home Away
-139 for Arizona Diamondbacks
10/10
Geschatte winst 7.20

De beste AI wedtips voor Arizona Diamondbacks vs San Francisco Giants

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Arizona Diamondbacks vs San Francisco Giants? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Arizona Diamondbacks in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -139, met een inzet van 10, afkomstig van TulevikMaro. Een weddenschap op Under (+154) in de Over/Under 7.5 wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van TEXO is de andere favoriet van AI. De derde meest waarschijnlijke winnende weddenschap volgens het algoritme is Arizona Diamondbacks in de Home Away wedmarkt, waar mich81 plaatst een 10 weddenschap met odds van -137.

Home Away
-139 for Arizona Diamondbacks
10/10
Geschatte winst 7.20
Over/Under 7.5
+154 for Under
10/10
Geschatte winst 15.40
Home Away
-137 for Arizona Diamondbacks
10/10
Geschatte winst 7.30

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Arizona Diamondbacks en San Francisco Giants. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Arizona Diamondbacks met odds van -139. De overwinning van San Francisco Giants met odds van +114 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Arizona Diamondbacks vs San Francisco Giants Wedtips

Tip 1:
Odds -139 voor Arizona Diamondbacks (Home Away)
Tip 2:
Odds +154 voor Under (Over/Under 7.5)
Speel bewust 18+