30.07.2026 06:00 Spain ITF W100 Maspalomas Gran Canaria 2026

Anna Lena Friedsam - Dominika Salkova Analyses en Wedtips

Anna Lena Friedsam tegen Dominika Salkova vindt plaats om 06:00 op 30.07.2026.

Anna Lena Friedsam
Dominika Salkova

Waarop wedden?

Check de laatste Anna Lena Friedsam vs Dominika Salkova wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Anna Lena Friedsam" met een quotering van +190 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Anna Lena Friedsam
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Anna Lena Friedsam - Dominika Salkova gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement smutnik (op de 1921 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 19.0 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Anna Lena Friedsam (+190) in Home Away weddenschap.

smutnik
smutnik
Rang: 1921/2037
Winst: -161.66
Home Away
+190 for Anna Lena Friedsam
10/10
Geschatte winst 19.00

De wedtips van JohnnyBet voor Anna Lena Friedsam - Dominika Salkova gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht smutnik (met yield van -3.88%) een winst van 19.0 te behalen door 10 in te zetten op Anna Lena Friedsam (+190) in de Home Away weddenschap.

smutnik
smutnik
Rang: 837/2037
Yield: -3.88%
Home Away
+190 for Anna Lena Friedsam
10/10
Geschatte winst 19.00

JohnnyBet's wedtips voor Anna Lena Friedsam - Dominika Salkova voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! smutnik met een ODI parameter van 9.38 zet 10 in met odds van +190 voor Anna Lena Friedsam in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 19.0 opleveren.

smutnik
smutnik
Rang: 265/2037
ODI: 9.38
Home Away
+190 for Anna Lena Friedsam
10/10
Geschatte winst 19.00

De beste AI wedtips voor Anna Lena Friedsam vs Dominika Salkova

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Anna Lena Friedsam vs Dominika Salkova? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Anna Lena Friedsam in de wedmarkt Home Away, tegen odds van +190, met een inzet van 10, afkomstig van smutnik.

Home Away
+190 for Anna Lena Friedsam
10/10
Geschatte winst 19.00

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Anna Lena Friedsam en Dominika Salkova. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Anna Lena Friedsam met odds van +190. De overwinning van Dominika Salkova met odds van -323 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Anna Lena Friedsam vs Dominika Salkova Wedtips

Tip 1:
Odds +190 voor Anna Lena Friedsam (Home Away)
Speel bewust 18+