29.08.2026 15:00 Italy Serie C 2026/2027

AC Forlì - Pescara Analyses en Wedtips

AC Forlì tegen Pescara vindt plaats om 15:00 op 29.08.2026.

AC Forli
AC Forlì
Pescara
Pescara

Waarop wedden?

Check de laatste AC Forlì vs Pescara wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "Pescara" met een quotering van -110 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 van 1 tipgevers
Home Draw Away
Pescara
100%
1 van 1 tipgevers
Over/Under 0.5, 1st Half
Over
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor AC Forlì - Pescara gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement M.Krapka (op de 80 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 4.4 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Over (-227) in Over/Under 0.5, 1st Half weddenschap. AandN (364 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -110 voor Pescara (Home Draw Away) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 9.1 te krijgen. De derde meest winstgevende tipgever (1451 op de ranglijst dit seizoen) KrólSzamanów voorspelt een winst van 16.72 door 8 in te zetten op Over met odds van +209 in de Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap.

M.Krapka
M.Krapka
Rang: 80/1321
Winst: 85.12
Over/Under 0.5, 1st Half
-227 for Over
10/10
Geschatte winst 4.40
AandN
AandN
Rang: 364/1321
Winst: 6.43
Home Draw Away
-110 for Pescara
10/10
Geschatte winst 9.10
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang: 1451/1321
Winst: -778.39
Over/Under 1.5, 1st Half
+209 for Over
8/10
Geschatte winst 16.72

De wedtips van JohnnyBet voor AC Forlì - Pescara gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht M.Krapka (met yield van 2.12%) een winst van 4.4 te behalen door 10 in te zetten op Over (-227) in de Over/Under 0.5, 1st Half weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever AandN met yield van 0.05% zet 10 in op Pescara (-110) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 9.1. KrólSzamanów (-2.83% yield) heeft +209 op Over in Over/Under 1.5, 1st Half ingezet. De inzet 8 zal 16.72 winst opleveren indien de voorspelling correct is.

M.Krapka
M.Krapka
Rang: 403/1321
Yield: 2.12%
Over/Under 0.5, 1st Half
-227 for Over
10/10
Geschatte winst 4.40
AandN
AandN
Rang: 482/1321
Yield: 0.05%
Home Draw Away
-110 for Pescara
10/10
Geschatte winst 9.10
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang: 610/1321
Yield: -2.83%
Over/Under 1.5, 1st Half
+209 for Over
8/10
Geschatte winst 16.72

JohnnyBet's wedtips voor AC Forlì - Pescara voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! KrólSzamanów met een ODI parameter van 1691.97 zet 8 in met odds van +209 voor Over in een Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap. Het kan een winst van 16.72 opleveren. M.Krapka (ODI: -3.29) plaatst een tip om 4.4 winst te opleveren door 10 in te zetten op Over (-227) in de Over/Under 0.5, 1st Half weddenschap. Derde in het algemeen klassement (ODI: -9.29) AandN kiest voor Home Draw Away weddenschap met een inzet van 10 en odds van -110 voor Pescara met een geschatte winst van 9.1.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang: 1/1321
ODI: 1691.97
Over/Under 1.5, 1st Half
+209 for Over
8/10
Geschatte winst 16.72
M.Krapka
M.Krapka
Rang: 1231/1321
ODI: -3.29
Over/Under 0.5, 1st Half
-227 for Over
10/10
Geschatte winst 4.40
AandN
AandN
Rang: 1332/1321
ODI: -9.29
Home Draw Away
-110 for Pescara
10/10
Geschatte winst 9.10

De beste AI wedtips voor AC Forlì vs Pescara

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor AC Forlì vs Pescara? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Over in de wedmarkt Over/Under 0.5, 1st Half, tegen odds van -227, met een inzet van 10, afkomstig van M.Krapka. Een weddenschap op Pescara (-110) in de Home Draw Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van AandN is de andere favoriet van AI. De derde meest waarschijnlijke winnende weddenschap volgens het algoritme is Over in de Over/Under 1.5, 1st Half wedmarkt, waar KrólSzamanów plaatst een 8 weddenschap met odds van +209.

Over/Under 0.5, 1st Half
-227 for Over
10/10
Geschatte winst 4.40
Home Draw Away
-110 for Pescara
10/10
Geschatte winst 9.10
Over/Under 1.5, 1st Half
+209 for Over
8/10
Geschatte winst 16.72

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen AC Forlì en Pescara. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Pescara (odds van -110). Een overwinning van AC Forlì (+252) heeft 0% van stemmen gekregen en 0% van tipsters hebben een gelijkspel voorspeld (+214).

1 0%
X 0%
2 100%

AC Forlì vs Pescara Wedtips

Tip 1:
Odds -227 voor Over (Over/Under 0.5, 1st Half)
Tip 2:
Odds -110 voor Pescara (Home Draw Away)
Speel bewust 18+